Nieuws (13-6-2021)
Afgelopen weekend was het een zwaar en bijzonder weekend, door de weersomstandigheden werd er zondag gelost en dat ging niet zoals het moest, een zware vlucht op Sittard wat eigenlijk een appeltje eitje moest worden maar dat werd het niet. De wedstrijd stond lang open en lang niet alle duiven raaktten thuis .
Johan Halman was de afgelopen weken wat in mineur het ging bij de Tovenaar uit Zuidveen niet naar wens en hij had de dicipline om zijn duiven een paar keer niet mee te doen, erg verstandig, het welzijn van mijn duiven gaan voor een bekertje wist hij te vertellen , en hij heeft de boel weer op de rit getuige zijn zege op Sittard.
Zijn 1e was tevens de winnaar in het Rayon, en hij pakte ook nog het brons met zijn 2e duif in de club, De Gebroeders Homma het zilver en 4,5en 8 , Mannes enBouke de Boer 6, Damian de Vrie op 7 , Dekker op 9 en HEnk Hassing maakt de top 10 vol .