Boltjes staat niet voor Paal(Man)

Nieuws (21-6-2022)

Miss Paalman wederom 1

Boltjes staat niet voor Paal(Man)

Wat later dan normaal aangezien de VZ afgelopen weekend een klusje had in Zuid -Spanje het nieuws van de Midfond vlucht vanuit Marche die door de hitte werd verplaatst naar een vrijdag inkorving niet verkeerd want met al dat Midfond geweld met korven op Donderdag wel even lekker voor onze gevleugelde vrienden 

De 18-554 van de Gebr Boltjes genaamd Miss Paalman was de dame die voor een 1e plek zorgde , deze duivin 100 % Arnold Paalman pakte na 9 1e plaatsen in 2021 nu wederom een eerste in onze club . De goede contacten van Boltjes met de Gebr Homma zorgden voor aanwinsten bij Paalman, die trots is op wederom een zege van de Gebroeders , de 32 jarige Paalman uit Hengevelde is van mening dat de duiven van Wilco net zo hard moeten vliegen dan dat de baas bier drinkt  vandaar dat hij Wilco voorzag van wat topduiven via Homma .

Niet alleen een 1e in de club maar ook in het rayon waar onze leden met maar liefst 7 man in de top 10 staan, kortom we kunnen blijven denken hoe en wat in de regio het is ieder weekend weer anders, Roy Kranendonk  blijft in grote vorm met een 2e , Frits Broersma een 3e en 9e. Rinus Wolters eerste van Zuidveen op 4 en 7, en uit Zuidveen Johan Halman op 10. De lijstaanvoerder van het algemeen klassement Nijholt op 6, Kuiper op 5 , en Marco en Damian de Vries een 8e 

Verder een prachtig Reslutaat Herman Brinkman 2e in de afdeling en 16 nationaal en ook Johny Boy Aretz met een 7e in de Afdeling op Nat Bergerac 

Kortom een trotse voorzitter , die ook volgende week wat later met het nieuws is omdat het weekend voor hem in het teken staat van het NK Wielrennen 

Terug

Laatste nieuws

Prijsuitreiking Rayon Zaterdag 8 Oktober bij ons in de Keet


Nieuws (28-9-2022)

Vanaf 16.00 uur graag opgeven


Lees meer

Morgen 17.30 Welkom


Nieuws (23-9-2022)

Denk aan parkeren


Lees meer

Halman haalt uit op Natoer Homma op Etroeungt


Nieuws (17-9-2022)

Slot weekend


Lees meer

Sponsors